KONST / Litografier / Litografi 13956313
nr 1395 6313
Peter Arnesson
(f. 1957), Sverige
Litografi, Signerad, daterad -06. Bladets mått: 64x38cm, yttermått inklusive ram: 81x54cm
Peter Arnesson, svensk konstnär född 1957.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:55:16
3/5 12:25:52